Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

Nádobí pro jednu osobu

Produkty

Ultralehké zboží
MSR Titan Kettle : je extrémně lehký ešus pro outdoorové aktivity....

Nerezová sada kempingového nádobí GSI Glacier Stainless Minimalist:...

Var Ešus hliníkový dvoudílný : je vyrobený z hliníku. Má hlavní...

Hrnec pro turistiku MSR Reactor 1,0 Pot : je vhodný pro toho...

Outdoorový hrnec Pinguin Solo X: je ešus určený pro jednu osobu...

Ultralehké zboží
Nádobí na turistiku GSI Halulite Minimalist : je pro 1 osobu...

GSI Outdoors Pinnacle Soloist : je vhodná na cesty pro 1 osobu....

Pro cestování jedné osoby oceníte kempingové nádobí o objemu 0,75–1 litr. Tento objem je vhodný pro cestování jedné osoby. Dodáváme nádobí GSI Outdoors, MSR a Pinguin. Všechno dodávané nádobí je vyrobené z hliníku. Aby však hliník nebyl v kontaktu s jídlem, je nádobí eloxované.
Protože outdoorové nádobí je vyráběno s ohledem na nízkou váhu a minimální prostor, který má zabrat v batohu, je tvar outdoorového nádobí přizpůsoben velikosti kartuše a do nádobí je možné při přepravě vložit kartuši s plynovým vařičem. Některé nádobí má výměník tepla, který sníží spotřebu paliva. Díky tomu jednak na kratší dobu nepotřebujete velkou kartuš, ale stačí malá a ušetříte na váze, ale zároveň šetří i palivo a zlepšuje se ekonomika vaření.
Doporučujeme vám Pinguin Solo X, které je ekonomickou variantu a zároveň má tepelný výměník. Pokud chcete doplňující výbavu, zajímavá varianta je MSR Quick Solo System, toto nádobí obsahuje kromě hrnce a pokličky i hrnek a lžičku s vidličkou nebo GSI Pinnacle Soloist, které kromě bohaté výbavy má ještě trojnásobnou povrchovou úpravu, která zaručí nepřilnavost a zároveň dlouhou životnost kempingového nádobí.