Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

Nepromokavé kalhoty

Kalhoty s membránou využijete v nepříznivém počasí na výšlapu nebo při lezení, kdy oceníte jak nepromokavost, tak i prodyšnost.

Zobrazit více

Produkty

Ortovox 3L Deep Shell Pants M – jsou určené na lyžování a skialpinismus...

Ortovox 3L Ortler Pants M – jsou designově i funkčně velmi zdařilé...

Ultralehké zboží
Rab Downpour Pants: pánské nepromokavé kalhoty, jsou ultralehké...

Doporučujeme!
Mountain Equipment Saltoro Pant : pánské nepromokavé kalhoty,...

Doporučujeme! Ultralehké zboží
Mountain Equipment Zeno Pant: jsou ultralehké pánské nepromokavé...

Nepromokavé stretchové kalhoty Pinguin Signal Pants: tvoří komplet...

Membránové kalhoty Pinguin Alpin L: jsou vhodné pro široké spektrum...

Membránové kalhoty Pinguin Alpin S – s novou membránou A.C.D....

Ortovox Westalpen 3L Pants M: jsou to odolné membránové pánské...

Kalhoty s membránou využijete v nepříznivém počasí na výšlapu nebo při lezení, kdy oceníte jak nepromokavost, tak i prodyšnost.

Nepromokavé kalhoty pánské

Jakmile vyrážíte na několik dní do přírody, případně na zimní turistiku nebo zimní horolezectví, potřebujete mít jistotu, že nepromoknete. To vám zajistí pánské nepromokavé kalhoty. Musí však být vyrobené z membránových materiálů s dostatečnou (alespoň 20 000 mm) voděodolností, ale i prodyšností (alespoň 20 000 g/m2/24 hodin) jinak budete mokří "od spodu".
Doporučujeme proto volit nějakou známou membránu, která vám skutečně může garantovat potřebné hodnoty. My vám můžeme doporučit Goretex, Pertex Shield, Drilite, A.C.D., Dermizax, Gelanots...

Kromě membrán je důležitá i bytelnost celých nepromokavých kalhot. Pro zimní horolezectví nebo skialpinismus doporučujeme bytelné třívrstvé (3L) kalhoty o hrubosti 50-80D. Naopak pro letní turistiku můžete předpokládat, že kalhoty budete mít větší část sezony jen v batohu "pro strýčka příhodu" a budete hledat velmi lehký a sbalitelný model, doporučujeme volit 15-20 D.

Můžeme vám doporučit kalhoty Mountain Equipment, které se specializují i na kalhoty pro zimní lezení. Případně Ortovox, který je zase znám využitím vlny a hodí se pro zimní aktivity.