Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

Hannah Trig Man

Výrobce:
Hannah
Vyberte variantu
Produkt se již neprodává.
  • Doprava po ČR ZDARMA – objednávka nad 1200 Kč

    SLEVA 2% – objednávka nad 2000 Kč
    SLEVA 3% – objednávka nad 3000 Kč
    SLEVA 4% – objednávka nad 4000 Kč
    SLEVA 5% – objednávka nad 5000 Kč

Informace o produktu

Vlněné tričko Hannah Trig Man: na lezení, boulderování, trekking a další sporty. Je ušité z Merino vlněné tkaniny s přídavkem  Tencelu /přírodní materiál /, který odvádí pot k povrchu, aby se odpařil. Firma Lenzing ho vyrábí z eukalyptového dřeva. Triko má na předním dílu potisk s motivem hor, sle budete v něm atraktivně vypadat i v ulicích měst nebo ve škole.

Materiál:
Merino vlna / Tencel
Tencel:

 se vyrábí z z eukalyptů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech. Strom se zbaví kůry a rozseká se na malé kousky. Potom se rozvaří na celulózu. Při rozpouštění celulózy se používá organické rozpouštědlo aminoxid, které se používá také v kosmetice. Rozvařená celulóza se procedí přes síto do vlažnější vody, jako když se vyrábí nudle. Vzniklé „nudle“ se ještě za mokra mechanicky natahují přes rotující válečky, až se dosáhne požadované tloušťky. Potom se vlákno čistí od chemikálií, které se vrací zpět do výrobního procesu, a namotá se na cívky.

Díky své struktuře vláken má Tencel® několik výhod: vlákno je jemné jako pokožka, pevné jako polyester, chladivé jako len, hřejivé jako vlna a absorbuje více než bavlna. Tencel® je schopen absorbovat pot díky vláknům ze kterých je vlákno složené. Tato vlákna jsou hydrofilní a zaručí ideální absorpci potu a udržení optimálního mikroklimatu pokožky.
Ve srovnání s umělými vlákny je transport vlhkosti unikátní, probíhá uvnitř vlákna. Umělá vlákna nejsou schopna absorbovat vlhkost dovnitř vlákna a k transportu dochází pouze na povrchu.
Ve srovnání s bavlnou Tencel® absorbuje o 50 % více vlhkosti. V porovnání s ostatními materiály je Tencel® schopen odvádět pot i při 65% vlhkosti vzduchu. Co se týče hygieny a množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach, je Tencel® díky svým přírodním protibakteriálním vlastnostem ideální materiál pomáhající naší pokožce relaxovat a uvolňovat se. Množení bakterií způsobujících zápach nemá u materiálu Tencel® šanci.

Parametry

Velikost S / M / L / XL / XXL
Barva šedá / zelená světlá

Fotografie (7)

Recenze

Osobních údajů

Recenze

Nebyla přidána žádná recenze.

Alternativní zboží Porovnat alternativní produkty

Pinguin Tina <strong>Doprava zdarma</strong> s tímto produktem

1 490 Kč (20 %) 1 192 Kč

Porovnat Koupit

Dámská fleesová bunda Pinguin Tina: je vyrobená z osvědčeného...

Petzl Cordex Plus

1 390 Kč (15 %) 1 182 Kč

Porovnat Koupit

Rukavice Petzl Cordex Plus: slouží k jištění a slaňování. Materiál,...

Rafiki Nika II

1 290 Kč (10 %) 1 161 Kč

Porovnat Koupit

Volnočasová mikina Rafiki Nika Lady: Je vhodná pro aktivní pohyb,...