Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

Corazon

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry

Firma Corazon vznikla v r.1990 z nadšení pro outdoor a skálolezení. Vyrábí především batohy, dětské sedačky a nově i bouldermatky. Produkty Corazonu jsou bytelné a určené pro časté a náročné použití. Corazon proto používá bytelné materiály jako je Cordura, YKK zipy...
Corazon je česká tradiční značka kvality. Již bez mála dvacet let vyrábí v Čechách kvalitní batohy z nejlepších materiálů a komponentů.Corazon používá Corduru, protože vyniká pevností, oděruvzdorností a vodoodolností. Firma Corazon má odlišnou strategii výroby od dnešního trendu.Nezabývá se výrobou co nejlehčích batohů s množstvím vymožeností jako jsou například boční vstupy, ale preferuje výrobu batohů s dlouhou a bezproblémovou životností, které se v žádném případě nepokazí.
jedním z jejich nejzajímavějších výrobků je dětská sedačka Corazon Panda, dobře slouží dětem na dlouhých a náročných výletech. Má nastavitelná záda pro rodiče i dítě, přebalovací podložku, polstrované bezpečnostní pásy a dostatek úložného prostoru pro vybavení dítěte. Její hmotnost je 2,8 kg.
Batoh Corazon Eiger je menší výrobek na turistiku, horolezení i skialpinismus. Je dvoukomorový. Vyrábí se v červeném a modrém barevném provedení.