Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

Craft

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry


V roce 2006 získal Craft na prestižním veletrhu ISPO v Mnichově hlavní cenu Global Sportstyle Award za nejlepší vyváženost funkčnosti a sportovního stylu.
Historie švédské firmy Craft je spojena se snahou vytvořit lidskému organismu maximálně příznivé prostředí pro sportovní výkon a aktivní rekreaci. Smyslem funkčního oblečení je omezit nadbytečné pocení, dané nevhodným oblečením při sportu, které vede ke zbytečným ztrátám tekutin a snížení výkonu. Funkční oblečení odvádí pot od pokožky, udržuje organismus v optimální provozní teplotě a zajišťuje komfort i při náročném sportovním výkonu a nepříznivém počasí. Firma Craft zkoumá  oblečení v laboratořích, naslouchá názorům nejnáročnějších sportovců, kteří testují všechny  novinky při svém tréninku i závodech, diskutuje o designu i ergonomii sportovního oblečení. Craft žije sportem a přemýšlí o něm.

Craft princip – systém 3 vrstev

Oblékání ve vrstvách

1. funkční prádlo a ponožky – odvádí pot od pokožky a zajišťuje optimální mikroklima
2. termoizolační vrstva – zadržuje tělesnou teplotu a podílí se na transportu vlhkostí dále od těla
3. svrchní oblečení – ochrana před nepříznivými vnějšími vlivy

Vyhlášená kvalita oblečení značky Craft je prověřena:

• tvrdými přírodními podmínkami Skandinávie, kde jsou  výrobky Craft vyvíjeny a testovány
• špičkovými sportovci a jejich vysokými nároky při závodě i tvrdém tréninku
• náročnými odbornými zkouškami: v testech organizovaných textilními instituty či odbornými časopisy v mnoha evropských zemích se především funkční prádlo Craft prosadilo vždy mezi nejlepší produkty v dané kategorii.
Nabízíme  rolák Craft Pro Zero, který je určen do chladného počasí. Příjemně hřeje a dobře odvádí pot. Je ušit z polyesteroveho vlakna Dacron.
Dámské tričko s dlouhým rukávem Craft Pro Zero slouží v zimním období jako 1. vrstva oblečení. Je ušito z elastického materiálu, snadno se udržuje a má dlouhou životnost.