Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

Polar

Je nám líto, ale zadaným podmínkám neodpovídá žádný výrobek.

Zkuste následující možnosti:

  • Rozšířit cenové rozmezí
  • Odebrat některé parametry

Sportovní hodinky Polar se dělí na :

1. Polar F, FT - Fitness modely.
Sporttestery řady POLAR F a FT zahrnují jak úplně levné modely nenáročné na obsluhu se základními funkcemi měření tepu a času, tak i sporttestery pro náročnější sportovce, kterým už nestačí jen informace o tepové frekvenci, ale chtějí monitorovat i spotřebu kalorií, využití tuku při tréninku
a další údaje důležité pro optimalizaci svého sportovního snažení. Sporttestery řady POLAR F a FT jsou určeny pro kondiční využití při všech sportovních a fitness aktivitách, své uplatnění najdou na hodinách spinningu, aerobiku, ve fitcentru, při kondičním běhu či na kole, stejně jako při domácím cvičení na rotopedu. Vyšší modely POLAR FT pak umožňují i komunikaci s GPS snímači, čímž měřené hodnoty doplníte o údaje rychlosti, absolvované vzdálenosti apod., včetně přenosu dat do PC a jejich následného zpracování v softwaru POLAR Personal Trainer.
Hodinky řady POLAR F a FT jsou vybaveny kódovanými hrudními pásy typu POLAR T31C, případně komfortnějším POLAR Wearlink s vyměnitelnou baterií.

2. Polar RS - na běh a multisport
Sporttestery POLAR RS a S jsou určené pro veškeré sportovní aktivity, při kterých je požadováno nejen měření tepu, ale i analýza ostatních tréninkových hodnot jako je absolvovaná vzdálenost, dosažené mezičasy či rychlost na trati, včetně optimalizace tréninku pomocí speciálních testů. Vyšší modely POLAR RS komunikují už s nožními či cyklosnímači pro měření rychlosti, vzdálenosti, případně přímo s moduly GPS a mají už i plynulý záznam dat s možností jejich přenosu do PC, či nastavení hodin.

3. Polar CS - pro cyklistiku.
Sporttestery POLAR CS jsou určené převážně pro cyklistiku, jsou tedy s vyjímkou CS300 prioritně určené k montáži do držáku na řidítka kola. Hodinky této řady mají větší přehledné displeje, obsahují snímače na kolo a kromě hodnot běžných cyklocomputerů Vám nabídnou i informace o průbehu tepové frekvence, intenzitě tréninku včetně jeho optimalizace pomocí speciálních testů. Vyšší modely POLAR CS komunikují už i se snímači kadence či silového výkonu a mají už i plynulý záznam dat s možností jejich přenosu do PC, či nastavení hodinek z počítače.
S vyjímkou základního modelu je součástí všech modelů POLAR CS hrudní pás POLAR WEARLINK zaručující maximální komfort při tréninku.

4. Polar AXN - outdoorové modely.
Hodinky POLAR AXN jsou určené pro outdoorové aktivity, jsou proto osazené křemíkovým sklem proti poškození, oba modely této řady jsou kromě měření a diagnostiky tepu vybaveny i měřením nadmořské výšky, barometrického tlaku, tepové frekvence a testem kondice. Sporttestery POLAR AXN jsou vhodné pro aktivní jedince, které nezastaví ani extrémní podmínky, použitelné pro potápění, vysokohorské tůry i extrémní sporty. Základní model AXN300 má pevné plastové pouzdro a hrudní pás POLAR T31C, vyšší model AXN 500 už pouzdroi kovové s komfortním pásem POLAR WEARLINK s vyměnitelnou baterií.

5. Polar Team System.
Komplety řady POLAR TEAM System jsou určeny pro skupinové měření tepové frekvence při kolektivních sportech, cardiozónách fitcenter, spinningových sálech, či lékařském prostředí. Možné je jak sledování dat online s aktuálním zobrazením např. na promítacím plátně, tak i offline záznam s následným stažením a vyhodnocením tréninkových dat.
Komplety existují dva, liší se jen přiloženým softwarem. Pro cardio zóny, fitcentra apod. je určen systém POLAR CARDIO GX, pro teamové sporty pak systém POLAR TEAM 2.