Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Outdoorový obchod, s.r.o. Menu

SH+

SH+ je značka, která chce být nejlepší.
Při sportu musíme oči chránit nejen proti slunci a UV záření, ale také před nebezpečnými poraněními, ke kterým při sportu může dojít.Kvalitní materiály, špičkový design, nové technologie, moderní a funkční tvary - to jsou základní zásady  přileb a brýlí SH+. Samozřejmě nesmí chybět bezpečnost, která stojí vždy na prvním místě!
Vysoce funkční sportovní brýle SH+ pro náročné sporty jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Účelový design klade důraz na jednotlivé detaily. Brýle jsou maximálně mechanicky odolné a bezpečné - svým tvarem sledují anatomii obličeje. Nabízejí přesně to, co je od nich očekáváno, tedy nízkou hmotnost, ostrý pohled a uživatelský komfort při nošení.
Stejně tak si počínají lyžařské, snowboardové i cyklistické helmy, které jsou vysoce funkční díky používání nejkvalitnějších technologií a nejmodernějších výrobních postupů.

Výrobky SH+ jsou navrhovány tak, aby jejich majitelé získali nejen profesionálně vypracovaný design, ale zároveň i maximální ochranu pro všechna roční období i za jakéhokoliv počasí. Za vším stojí nepřetržitý vývoj a inovace. V kolekci brýlí SH+ nalezneme jak sportovní brýle klasické, tak s dioptrickým adaptérem pro lidi, kteří potřebují korekci. Brýle SH+ jsou navrhovány tak, aby jejich majitelé získali nejen profesionálně vypracovaný design, ale zároveň i maximální ochranu zraku pro všechna roční období i za jakéhokoliv počasí.

Značka SH+ přichází s novou řadou slunečních brýlí REACTIVE. Speciálním rysem této řady je neobyčejná vlastnost čoček, které se dokážou přizpůsobit světelným podmínkám. Modely RG 4200 a RG 4700 disponují skly polarizačními, model RG 4700 PLUS navíc i fotochromatickými.
Technologie a inovativní výrobní postupy jsou základem brýlí SH+. Sportovní brýle SH+ jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, díky nimž jsou lehké, funkční a velice pohodlné.

V sekci není žádný produkt.